500 000 €
15 €/m²
Property 19868 photo 1
Property 19868 photo 2
Property 19868 photo 3
Property 19868 photo 4
Property 19868 photo 5
Property 19868 photo 6
Property 19868 photo 7
Property 19868 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 32500 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 750 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
587 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 25605
  • Metrekare 106846 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
512 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 13486
  • Metrekare 13042 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 38518
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
660 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65423
  • Metrekare 12329 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43298
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 416 m
Satılık
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30124
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
550 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12564
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
695 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 57192
  • Metrekare 3518 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 38250
  • Metrekare 10800 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
640 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 63745
  • Metrekare 8608 m²
  • Denize uzaklık 1150 m

Bülten aboneliği