310 000 € 270 000 €
245 €/m²
Property 38798 photo 1
Property 38798 photo 2
Property 38798 photo 3
Property 38798 photo 4
Property 38798 photo 5
Property 38798 photo 6
Property 38798 photo 7
Property 38798 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 350 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1100 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 630 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 603 €/m²
  • Nesne kodu 65123
  • Metrekare 497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
350 000 € 221 €/m²
  • Nesne kodu 64295
  • Metrekare 1580 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
278 000 € 351 €/m²
  • Nesne kodu 50170
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 56387
  • Metrekare 10884 m²
  • Denize uzaklık 284 m
Satılık
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 38798
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
340 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 62863
  • Metrekare 8146 m²
  • Denize uzaklık 4600 m
Satılık
320 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 42624
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
349 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 65412
  • Metrekare 5960 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43298
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 416 m

Bülten aboneliği