Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 790 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Kandiye
Heraklion Girit
Mesabelies
278 000 €
351 €/m²
Nesne kodu
50170
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
790 m²
Bölge
Girit
Location
Mesabelies (Heraklion Girit) | Kandiye (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Yapı izni oranı:
0,8
Denize mesafe:
5300 m
En yakın şehire uzaklık:
1 km
Havaalanına uzaklık:
6 km
Açıklama
Satılık Arsa 790 metrekare Girit’te. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
385 000 €
320 000 €
119 €/m²
Arsa 2672 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63428
Metrekare
2672 m²
Denize uzaklık
360 m
Satılık
320 000 €
508 €/m²
Arsa 629 m² Girit
Girit
Nesne kodu
61232
Metrekare
629 m²
Denize uzaklık
40 m
Satılık
397 000 €
397 €/m²
Arsa 1000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
38909
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
170 m
Satılık
290 000 €
207 €/m²
Arsa 1395 m² Girit
Girit
Nesne kodu
65314
Metrekare
1395 m²
Denize uzaklık
72 m
Satılık
300 000 €
197 €/m²
Arsa 1516 m² Girit
Girit
Nesne kodu
64069
Metrekare
1516 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
320 000 €
235 000 €
56 €/m²
Arsa 4184 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63235
Metrekare
4184 m²
Denize uzaklık
280 m
Satılık
340 000 €
220 €/m²
Arsa 1540 m² Girit
Girit
Nesne kodu
37045
Metrekare
1540 m²
Denize uzaklık
480 m
Satılık
320 000 €
477 €/m²
Arsa 670 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50183
Metrekare
670 m²
Denize uzaklık
50 m
Satılık
374 000 €
93 €/m²
Arsa 4012 m² Girit
Girit
Nesne kodu
51459
Metrekare
4012 m²
Denize uzaklık
2700 m
Satılık
305 000 €
250 000 €
18 €/m²
Arsa 13247 m² Girit
Girit
Nesne kodu
36802
Metrekare
13247 m²
Denize uzaklık
4600 m
Eirini Xypaki
+30 6995322064
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar
Cyclades