15 nesneleri 1 sayfa

Satılık
1 100 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 12486
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
475 000 € 320 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 12488
  • Metrekare 1675 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 800 000 € 4285 €/m²
  • Nesne kodu 23705
  • Metrekare 420 m²
  • Rooms 8
Satılık
900 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 23706
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 9
Satılık
600 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 32335
  • Metrekare 6340 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
1 600 000 €
  • Nesne kodu 33737
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
168 000 € 160 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 35642
  • Metrekare 4062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 38798
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
375 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 52019
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
342 000 € 249 €/m²
  • Nesne kodu 52320
  • Metrekare 1372 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
97 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 52623
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
855 000 € 2850 €/m²
  • Nesne kodu 52634
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Nesne kodu 57917
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Nesne kodu 65279
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
140 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 65485
  • Metrekare 1060 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Girit, Nea Kidonia’da Gayrimenkul

Nea Kidonia, Batı Girit’in en çekici gayrimenkul bölgelerinden biridir. Ganya (Chania) şehir merkezine sadece birkaç dakika mesafede ve adanın en iyi plajlarından bazılarına yakın konumuyla; büyüleyici bir doğayı, gelişmiş altyapıyı ve güçlü yatırım potansiyelini bir araya getirir.

Nea Kidonia’da Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Nea Kidonia bölgesi; Agia Marina, Stalos ve Kalamaki gibi popüler kıyı tatil beldelerini kapsar. Burada uzun kumsallar, pırıl pırıl sular ve rahat bir Akdeniz yaşam tarzı bulacaksınız. Bölge; Girit’te hem sürekli yaşam hem de tatil evi için idealdir.

Nea Kidonia’daki gayrimenkullerin başlıca avantajları:

  • Ganya şehir merkezine ve uluslararası havaalanına yakınlık
  • Geniş plaj seçenekleri; tavernalar, kafeler ve mağazalar
  • Modern altyapı, toplu taşıma ve hizmetler
  • Turistlerden ve uzun dönem kiracılardan istikrarlı talep
  • Sermaye artışı ve kira geliri açısından güçlü fırsatlar

Mevcut Gayrimenkul Türleri

Nea Kidonia gayrimenkul pazarı; farklı bütçelere ve tercihlere uygun çeşitli seçenekler sunar:

  • Daireler ve maisonette’ler – sahile yakın ya da sakin yerleşim sokaklarında; kolay “kilitle-çıkar” yaşam için idealdir.
  • Deniz manzaralı villalar – bahçeleri ve havuzları olan müstakil evler; aileler, tatil kiralamaları veya lüks yaşam için mükemmeldir.
  • Geleneksel taş evler – huzurlu köylerde otantik Girit karakterini koruyan, restore edilmiş konutlar.
  • Arsa parselleri – kendi evinizi inşa etmek ya da özel tasarımla yatırım projesi geliştirmek için.