349 000 €
58 €/m²
Property 65412 photo 1
Property 65412 photo 2
Property 65412 photo 3
Property 65412 photo 4
Property 65412 photo 5
Property 65412 photo 6
Property 65412 photo 7
Property 65412 photo 8
Property 65412 photo 9
Property 65412 photo 10
Property 65412 photo 11
Property 65412 photo 12
Property 65412 photo 13

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık Arsa 5960 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
309 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 56430
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
320 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 42624
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
300 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64069
  • Metrekare 1516 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
500 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 50157
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
280 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 38410
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
500 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 50669
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
500 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 50105
  • Metrekare 862 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
374 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 59642
  • Metrekare 9039 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 35606
  • Metrekare 12728 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği