350 000 €
221 €/m²
Property 64295 photo 1
Property 64295 photo 2
Property 64295 photo 3
Property 64295 photo 4
Property 64295 photo 5
Property 64295 photo 6
Property 64295 photo 7
Property 64295 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1580 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 64871
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 63235
  • Metrekare 4184 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 49171
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
300 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 38520
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
300 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 34471
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 60247
  • Metrekare 5826 m²
  • Denize uzaklık 846 m
Satılık
427 000 € 241 €/m²
  • Nesne kodu 36674
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
426 500 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36778
  • Metrekare 12588 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
449 000 € 271 €/m²
  • Nesne kodu 65403
  • Metrekare 1654 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
320 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 63954
  • Metrekare 1613 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği