Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 15570 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Lasithi
Agios Nikolaos
Epano Loumas
342 000 €
21 €/m²
Nesne kodu
62759
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
15570 m²
Bölge
Girit
Location
Epano Loumas (Agios Nikolaos) | Lasithi (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Açıklama
Satılık Arsa 15570 metrekare Girit’te. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
400 000 €
320 000 €
80 €/m²
Arsa 4000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
49171
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
1700 m
Satılık
500 000 €
90 €/m²
Arsa 5500 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50669
Metrekare
5500 m²
Denize uzaklık
5500 m
Satılık
374 000 €
93 €/m²
Arsa 4000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
51460
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
2700 m
Satılık
380 000 €
270 000 €
45 €/m²
Arsa 5889 m² Girit
Girit
Nesne kodu
36755
Metrekare
5889 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
299 000 €
14 €/m²
Arsa 20000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
40594
Metrekare
20000 m²
Denize uzaklık
13000 m
Satılık
320 000 €
477 €/m²
Arsa 670 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50183
Metrekare
670 m²
Denize uzaklık
50 m
Satılık
490 000 €
168 €/m²
Arsa 2900 m² Girit
Girit
Nesne kodu
37747
Metrekare
2900 m²
Denize uzaklık
8700 m
Satılık
450 000 €
112 €/m²
Arsa 4000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
36737
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
278 000 €
351 €/m²
Arsa 790 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50170
Metrekare
790 m²
Denize uzaklık
5300 m
Satılık
310 000 €
270 000 €
245 €/m²
Arsa 1100 m² Girit
Girit
Nesne kodu
38798
Metrekare
1100 m²
Denize uzaklık
350 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar