320 000 €
21 €/m²
Property 42624 photo 1
Property 42624 photo 2
Property 42624 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 9,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 15000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 40256
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 6400 m
Satılık
400 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 51471
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 836 m
Satılık
300 000 € 603 €/m²
  • Nesne kodu 65123
  • Metrekare 497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
269 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 49771
  • Metrekare 4790 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
300 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49100
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 39265
  • Metrekare 4550 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
320 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 59200
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
290 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 36276
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 508 €/m²
  • Nesne kodu 61232
  • Metrekare 629 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
349 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 65412
  • Metrekare 5960 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği