300 000 €
603 €/m²
Property 65123 photo 1
Property 65123 photo 2
Property 65123 photo 3
Property 65123 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 497 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 365 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 221 €/m²
  • Nesne kodu 64295
  • Metrekare 1580 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
349 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 65412
  • Metrekare 5960 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
330 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 36445
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
365 000 € 251 €/m²
  • Nesne kodu 36851
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
342 000 € 249 €/m²
  • Nesne kodu 52320
  • Metrekare 1372 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 50671
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 49171
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
278 000 € 351 €/m²
  • Nesne kodu 50170
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
427 000 € 241 €/m²
  • Nesne kodu 36674
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 42246
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği