36 000 € 31 000 €
33 €/m²
Property 38008 photo 1
Property 38008 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 915 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 38008
  • Metrekare 915 m²
  • Denize uzaklık 9200 m
Satılık
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 32785
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
50 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 37925
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 19700 m
Satılık
44 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 65912
  • Metrekare 1255 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
38 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47046
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
30 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 56753
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 5771
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
50 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 47006
  • Metrekare 648 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
48 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 34186
  • Metrekare 399 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 63545
  • Metrekare 11138 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği