58 000 €
191 €/m²
Property 52387 photo 1
Property 52387 photo 2
Property 52387 photo 3
Property 52387 photo 4
Property 52387 photo 5
Property 52387 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 250 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 303 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 120 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
69 900 € 224 €/m²
  • Nesne kodu 63410
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
55 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 62152
  • Metrekare 385 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 52548
  • Metrekare 2140 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 42243
  • Metrekare 318 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 50711
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 31235
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
86 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 26289
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
65 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 36882
  • Metrekare 5235 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
54 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 39458
  • Metrekare 890 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
70 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 30724
  • Metrekare 638 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği