45 000 €
4 €/m²
Property 63545 photo 1
Property 63545 photo 2
Property 63545 photo 3
Property 63545 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m

Açıklama

Satılık Arsa 11138 metrekare Girit’te. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 65265
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 2 m
Satılık
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 13132
  • Metrekare 496 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 52084
  • Metrekare 243 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
60 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 48834
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
49 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 48833
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
58 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 52387
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
60 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 42779
  • Metrekare 439 m²
  • Denize uzaklık 5700 m
Satılık
64 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29556
  • Metrekare 489 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Nesne kodu 26770
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği