54 000 €
39 €/m²
Property 63023 photo 1
Property 63023 photo 2

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık Arsa 1373 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 500 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 30724
  • Metrekare 638 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
75 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 61179
  • Metrekare 905 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
64 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 57760
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
60 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 56754
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
60 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63360
  • Metrekare 993 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
58 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 52387
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
50 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 34571
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 37925
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 19700 m
Satılık
80 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 47058
  • Metrekare 309 m²
  • Denize uzaklık 9300 m
Satılık
80 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 43083
  • Metrekare 1116 m²
  • Denize uzaklık 1600 m

Bülten aboneliği