60 000 €
171 €/m²
Property 37922 photo 1
Property 37922 photo 2
Property 37922 photo 3
Property 37922 photo 4
Property 37922 photo 5
Property 37922 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 19200 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 350 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 140 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
54 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 39458
  • Metrekare 890 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
65 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 38342
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 6800 m
Satılık
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 42244
  • Metrekare 272 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 52548
  • Metrekare 2140 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 52084
  • Metrekare 243 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
49 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 48833
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Önerilen Satılık
60 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 62188
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
64 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 49815
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
60 000 € 576 €/m²
  • Nesne kodu 43131
  • Metrekare 104 m²
  • Denize uzaklık 49 m

Bülten aboneliği