64 000 €
64 €/m²
Property 49815 photo 1
Property 49815 photo 2
Property 49815 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3900 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
80 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 43083
  • Metrekare 1116 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
60 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 39456
  • Metrekare 608 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 576 €/m²
  • Nesne kodu 43131
  • Metrekare 104 m²
  • Denize uzaklık 49 m
Satılık
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 52548
  • Metrekare 2140 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
75 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 34479
  • Metrekare 6350 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
78 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 42245
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
85 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46630
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 14400 m
Satılık
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 57077
  • Metrekare 2499 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği