60 000 €
200 €/m²
Property 62188 photo 1
Property 62188 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 300 metrekare Girit’te. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Arsada: imar izni, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 60 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 42072
  • Metrekare 593 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
75 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 50711
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56828
  • Metrekare 3999 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
75 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 34479
  • Metrekare 6350 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
86 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 62729
  • Metrekare 2785 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
50 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 34571
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63360
  • Metrekare 993 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
60 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 37922
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 19200 m
Satılık
85 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 44366
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 7200 m
Satılık
62 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 52385
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 3300 m

Bülten aboneliği