60 000 € 46 000 €
189 €/m²
Property 52084 photo 1
Property 52084 photo 2
Property 52084 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 650 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 243 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 145 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 39456
  • Metrekare 608 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 56375
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Nesne kodu 37123
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
65 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 18508
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
50 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 37925
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 19700 m
Satılık
50 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 50364
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
55 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 62152
  • Metrekare 385 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
55 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 39139
  • Metrekare 2108 m²
  • Denize uzaklık 29000 m
Satılık
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 32791
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 520 m
Satılık
85 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46630
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 14400 m

Bülten aboneliği