Satılık - Arsa 4500 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi
765 000 €
170 €/m²
Property 37496 photo 1
Property 37496 photo 2
Property 37496 photo 3
Property 37496 photo 4
Property 37496 photo 5
Property 37496 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4500 metrekare Girit’te. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
765 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 37496
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
650 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 32334
  • Metrekare 11842 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
1 070 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 59201
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 24952
  • Metrekare 11065 m²
Satılık
1 000 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 34287
  • Metrekare 89000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30124
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
900 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 47192
  • Metrekare 28045 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Nesne kodu 24670
  • Metrekare 2021 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
650 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 40469
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
640 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 57571
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği