Satılık - Arsa 10500 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya El. Venizelos
740 000 € 694 000 €
66 €/m²
Property 30124 photo 1
Property 30124 photo 2
Property 30124 photo 3
Property 30124 photo 4
Property 30124 photo 5
Property 30124 photo 6
Property 30124 photo 7
Property 30124 photo 8
Property 30124 photo 9
Property 30124 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 15 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 10500 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
680 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 26886
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
900 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 47192
  • Metrekare 28045 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
800 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 38750
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 060 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 41899
  • Metrekare 86000 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
1 100 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 65416
  • Metrekare 100188 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
800 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 38769
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
750 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 38075
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 100 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 50051
  • Metrekare 12400 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56505
  • Metrekare 11174 m²
  • Denize uzaklık 1850 m
Satılık
853 000 € 1032 €/m²
  • Nesne kodu 64551
  • Metrekare 826 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği