700 000 € 640 000 €
316 €/m²
Property 24670 photo 1
Property 24670 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 2
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık Arsa 2021 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 405 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Nesne kodu 36983
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 000 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 34287
  • Metrekare 89000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
860 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 20324
  • Metrekare 13200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 46787
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
880 000 € 1760 €/m²
  • Nesne kodu 18950
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
650 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 57279
  • Metrekare 5159 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
640 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 40004
  • Metrekare 2577 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
710 000 € 299 €/m²
  • Nesne kodu 44207
  • Metrekare 2367 m²
  • Denize uzaklık 97 m
Satılık
800 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 38749
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
750 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 59199
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği