İstek üzeri
Property 24952 photo 1
Property 24952 photo 2
Property 24952 photo 3
Property 24952 photo 4
Property 24952 photo 5

Ayrıntılar

  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 11065 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63268
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
2 953 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 64250
  • Metrekare 96000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
55 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 63352
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
50 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 65413
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 21000 m
Satılık
150 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65428
  • Metrekare 6086 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
230 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 65231
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
140 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 65313
  • Metrekare 564 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
194 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65233
  • Metrekare 2005 m²
  • Denize uzaklık 622 m
Satılık
150 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 63283
  • Metrekare 1968 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
80 000 € 242 €/m²
  • Nesne kodu 63108
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği