Satılık - Arsa 28045 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Neapoli Chavgas
900 000 €
32 €/m²
Property 47192 photo 1
Property 47192 photo 2
Property 47192 photo 3
Property 47192 photo 4
Property 47192 photo 5
Property 47192 photo 6
Property 47192 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık Arsa 28045 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 480 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 050 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44361
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
1 070 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 38960
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
853 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 63290
  • Metrekare 36000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 49742
  • Metrekare 13569 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 100 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 50051
  • Metrekare 12400 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
800 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 38750
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
990 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 44357
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
800 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 38769
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 40503
  • Metrekare 180000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 096 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 51472
  • Metrekare 12735 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği