1 000 000 €
11 €/m²
Property 34287 photo 1
Property 34287 photo 2
Property 34287 photo 3
Property 34287 photo 4
Property 34287 photo 5
Property 34287 photo 6
Property 34287 photo 7
Property 34287 photo 8
Property 34287 photo 9
Property 34287 photo 10
Property 34287 photo 11
Property 34287 photo 12
Property 34287 photo 13
Property 34287 photo 14
Property 34287 photo 15
Property 34287 photo 16

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3,2 km
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 89000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1780 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 280 000 € 527 €/m²
  • Nesne kodu 40583
  • Metrekare 2425 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 000 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 28806
  • Metrekare 23000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 40503
  • Metrekare 180000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 070 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 59201
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 060 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 41899
  • Metrekare 86000 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
990 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 44357
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
900 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 38771
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
1 280 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 54603
  • Metrekare 11799 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
900 000 € 421 €/m²
  • Nesne kodu 26074
  • Metrekare 2135 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 070 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 38960
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m

Bülten aboneliği