650 000 €
54 €/m²
Property 32334 photo 1
Property 32334 photo 2
Property 32334 photo 3
Property 32334 photo 4
Property 32334 photo 5
Property 32334 photo 6
Property 32334 photo 7
Property 32334 photo 8
Property 32334 photo 9
Property 32334 photo 10
Property 32334 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 750 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 11842 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 40469
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
694 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 4766
  • Metrekare 8200 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
747 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 40405
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 175 m
Satılık
792 000 € 425 €/m²
  • Nesne kodu 30280
  • Metrekare 1860 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
800 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46523
  • Metrekare 26134 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
620 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 42251
  • Metrekare 16903 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
800 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 38749
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56505
  • Metrekare 11174 m²
  • Denize uzaklık 1850 m
Satılık
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 40503
  • Metrekare 180000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
850 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 35094
  • Metrekare 5547 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği