640 000 €
200 €/m²
Property 57571 photo 1
Property 57571 photo 2
Property 57571 photo 3
Property 57571 photo 4
Property 57571 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 3200 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1920 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
640 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 63552
  • Metrekare 7142 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
650 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 37517
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
520 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 30769
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
800 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 56706
  • Metrekare 14549 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 63904
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
900 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 38771
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
566 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 32415
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
747 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 40405
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 175 m
Satılık
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 39581
  • Metrekare 14364 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
590 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 65038
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1100 m

Bülten aboneliği