130 000 €
376 €/m²
Property 4843 photo 1
Property 4843 photo 2
Property 4843 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 71 km

Açıklama

Satılık Arsa 345 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 337 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34517
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
120 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 30291
  • Metrekare 2373 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Nesne kodu 6773
  • Metrekare 431 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
160 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 30721
  • Metrekare 770 m²
  • Denize uzaklık 160000 m
Satılık
190 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 10387
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Nesne kodu 18546
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Nesne kodu 13028
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
180 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 33076
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
131 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12790
  • Metrekare 2052 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
170 000 € 361 €/m²
  • Nesne kodu 26934
  • Metrekare 470 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği