148 000 €
86 €/m²
Property 13023 photo 1
Property 13023 photo 2
Property 13023 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1300 m
  • Havaalanına uzaklık: 95 km

Açıklama

Satılık Arsa 1715 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13003
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
135 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 64218
  • Metrekare 1102 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
170 000 € 361 €/m²
  • Nesne kodu 26934
  • Metrekare 470 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
165 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 29249
  • Metrekare 2430 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
165 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 49861
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
200 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 23847
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
190 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 10387
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34318
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
130 000 € 376 €/m²
  • Nesne kodu 4843
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 14798
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği