160 000 €
200 €/m²
Property 54641 photo 1
Property 54641 photo 2
Property 54641 photo 3
Property 54641 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,5
  • Denize mesafe: 6600 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 800 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 361 €/m²
  • Nesne kodu 26934
  • Metrekare 470 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
200 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 4426
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Nesne kodu 13028
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
160 000 € 223 €/m²
  • Nesne kodu 30244
  • Metrekare 715 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
131 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12790
  • Metrekare 2052 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
152 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 12787
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
165 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 49861
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
130 000 € 144 €/m²
  • Nesne kodu 26119
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Nesne kodu 6860
  • Metrekare 397 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 30693
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 173000 m

Bülten aboneliği