180 000 €
39 €/m²
Property 38990 photo 1
Property 38990 photo 2
Property 38990 photo 3
Property 38990 photo 4
Property 38990 photo 5
Property 38990 photo 6
Property 38990 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 260 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km

Açıklama

Satılık Arsa 4600 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 30693
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 173000 m
Satılık
160 000 € 223 €/m²
  • Nesne kodu 30244
  • Metrekare 715 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
180 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 23314
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
165 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 49861
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
266 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 13845
  • Metrekare 950 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
260 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 36621
  • Metrekare 2786 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 14798
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
240 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 29069
  • Metrekare 906 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
240 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 31349
  • Metrekare 1273 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
160 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 54641
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 6600 m

Bülten aboneliği