Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 900 m² Attiki’de
Yunanistan
Mora Yarımadası
Korint
Loutraki-Perachora
Schinos
130 000 €
144 €/m²
Nesne kodu
26119
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
900 m²
Bölge
Attiki
Location
Schinos (Sivri Cinler) (Loutraki-Perachora) | Korint (Mora Yarımadası)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
150 m
Havaalanına uzaklık:
79 km
Açıklama
Satılık Arsa 900 metrekare Attiki’de. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
180 000 €
120 €/m²
Arsa 1500 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
33076
Metrekare
1500 m²
Denize uzaklık
250 m
Satılık
150 000 €
148 €/m²
Arsa 1010 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
32436
Metrekare
1010 m²
Denize uzaklık
2800 m
Satılık
140 000 €
466 €/m²
Arsa 300 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
23278
Metrekare
300 m²
Denize uzaklık
1300 m
Satılık
148 000 €
86 €/m²
Arsa 1715 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
13023
Metrekare
1715 m²
Denize uzaklık
1300 m
Satılık
165 000 €
67 €/m²
Arsa 2430 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
29249
Metrekare
2430 m²
Denize uzaklık
18000 m
Satılık
170 000 €
272 €/m²
Arsa 625 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
26933
Metrekare
625 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
180 000 €
300 €/m²
Arsa 600 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
29210
Metrekare
600 m²
Denize uzaklık
2800 m
Satılık
150 000 €
243 €/m²
Arsa 617 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
34318
Metrekare
617 m²
Denize uzaklık
14000 m
Satılık
165 000 €
550 €/m²
Arsa 300 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
49861
Metrekare
300 m²
Denize uzaklık
700 m
Satılık
168 000 €
85 000 €
26 €/m²
Arsa 3200 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
14798
Metrekare
3200 m²
Denize uzaklık
6000 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
sales@grekodom.com
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat