200 000 €
444 €/m²
Property 4426 photo 1
Property 4426 photo 2
Property 4426 photo 3
Property 4426 photo 4
Property 4426 photo 5
Property 4426 photo 6
Property 4426 photo 7
Property 4426 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 71 km

Açıklama

Satılık Arsa 450 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 140 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Arazi, güzel pitoresk doğayı ve Atina'nın tarihi merkezine ve denize kısa bir mesafeyi birleştiren Attika'nın kıyı banliyösü Anavyssos'ta yer almaktadır.

Anavyssos'un karakteristik özelliği, burada tuz buharlaştırma havuzlarının bulunmasıdır. Bölge, çok sayıda tatil ve daimi konut ile önemli bir konut gelişimine sahiptir. Anavyssos plajı, sörf severler arasında ünlüdür. 

Yakınlarda bir park, meydan, gerekli tüm altyapı var.

Plor'da 2 yatak odası, mutfak ve şömineli oturma odası ve büyük onarım gerektiren bir banyodan oluşan 60 metrekarelik (1982 yılında inşa edilmiş) bir inşaat bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 14832
  • Metrekare 8800 m²
  • Denize uzaklık 116 m
Satılık
260 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 31134
  • Metrekare 505 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
180 000 € 354 €/m²
  • Nesne kodu 22648
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 7220
  • Metrekare 903 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
290 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 31352
  • Metrekare 1490 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
190 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 10387
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
266 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 13845
  • Metrekare 950 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
250 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 19312
  • Metrekare 815 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 14798
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
260 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 13214
  • Metrekare 7900 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği