19 nesneleri 2 sayfa

Satılık
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Nesne kodu 9439
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
630 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 65803
  • Metrekare 462 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
400 000 € 296 €/m²
  • Nesne kodu 14818
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 21328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
180 000 € 354 €/m²
  • Nesne kodu 22648
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34318
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34517
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
260 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 36621
  • Metrekare 2786 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
285 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 37866
  • Metrekare 3470 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
60 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 42880
  • Metrekare 502 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
870 000 € 4833 €/m²
  • Nesne kodu 5663
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Yunanistan, Pikermi’de Emlak

Pikermi, Atina’nın doğu banliyölerindeki en cazip yerleşim bölgelerinden biridir. Şehir merkezine kolay ulaşımı sakin, yeşil bir ortamla birleştiren Pikermi, Yunanistan’da emlak satın almak için son derece aranan bir destinasyon haline gelmiştir.

Neden Pikermi’den Emlak Almalısınız?

Atina’ya ve uluslararası havalimanına sadece kısa bir sürüş mesafesinde yer alan Pikermi, rahat bir banliyö yaşamını korurken çok iyi bağlantılar sunar. Bölge; düşük yoğunluklu konutlar, geniş manzaralar ve aile dostu, sıcak bir atmosferle öne çıkar. Şehir merkezinin gürültüsünden ve trafik yoğunluğundan uzak kalmak, başkente yakın yaşamak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Pikermi’deki emlak seçenekleri; özel bahçe ve yüzme havuzlarına sahip modern daireler, geniş dubleks/maisonette’ler ve müstakil villalardan oluşur. Birçok ev; özellikle Rafina ve Nea Makri’ye daha yakın bölgelerde, çevredeki tepelerin ve uzakta denizin manzarasını sunar.

Pikermi’deki Emlak Türleri

Pikermi’de satışa sunulan çok çeşitli emlak türleri bulabilirsiniz:

  • Daireler : Küçük ve iyi bakımlı binalarda; çiftler, profesyoneller ya da yatırım amaçlı uygun seçenekler.
  • Maisonette’ler (dubleksler) : Birden fazla seviyeye sahip; daha fazla alan ve özel bahçeler sunarak aileler için idealdir.
  • Müstakil evler ve villalar : Bahçeler, teraslar ve çoğu zaman yüzme havuzlarıyla; sürekli yaşam veya yazlık olarak mükemmeldir.
  • Arsa parselleri : Yunanistan’da özel tasarımlı bir ev inşa etmek isteyenler için.