131 000 €
63 €/m²
Property 12790 photo 1
Property 12790 photo 2
Property 12790 photo 3
Property 12790 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7400 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 2052 metrekare Attiki’de. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 144 €/m²
  • Nesne kodu 26119
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
195 000 € 780 €/m²
  • Nesne kodu 13855
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
180 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 33076
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
131 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12790
  • Metrekare 2052 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
110 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 24748
  • Metrekare 1015 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
195 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13003
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
135 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 64218
  • Metrekare 1102 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Nesne kodu 13028
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
160 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 30693
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 173000 m
Satılık
130 000 € 376 €/m²
  • Nesne kodu 4843
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği