Satılık - Arsa 955 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Kissamos Belediyesi
477 500 €
500 €/m²
Property 32758 photo 1
Property 32758 photo 2
Property 32758 photo 3
Property 32758 photo 4
Property 32758 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 70 m
  • En yakın şehire uzaklık: 38 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 955 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 760 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 37410
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
695 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 57192
  • Metrekare 3518 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
570 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 51153
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
450 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 38845
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
650 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 24183
  • Metrekare 4834 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 33319
  • Metrekare 4616 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 51473
  • Metrekare 15165 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
500 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 50105
  • Metrekare 862 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
660 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65423
  • Metrekare 12329 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
680 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 58882
  • Metrekare 143484 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği