680 000 €
4 €/m²
Property 58882 photo 1
Property 58882 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 143484 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 22000 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 38096
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
900 000 € 3010 €/m²
  • Nesne kodu 65575
  • Metrekare 299 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
800 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 34160
  • Metrekare 43000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
800 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 63744
  • Metrekare 13439 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
800 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46523
  • Metrekare 26134 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
750 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 59199
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
695 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 57192
  • Metrekare 3518 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
650 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 37517
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
940 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 37512
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56505
  • Metrekare 11174 m²
  • Denize uzaklık 1850 m

Bülten aboneliği