660 000 €
53 €/m²
Property 65423 photo 1
Property 65423 photo 2
Property 65423 photo 3
Property 65423 photo 4
Property 65423 photo 5
Property 65423 photo 6
Property 65423 photo 7
Property 65423 photo 8
Property 65423 photo 9
Property 65423 photo 10
Property 65423 photo 11
Property 65423 photo 12
Property 65423 photo 13

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 12329 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 558 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
540 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 54569
  • Metrekare 18977 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
600 000 € 649 €/m²
  • Nesne kodu 65156
  • Metrekare 924 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
765 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 37496
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
650 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 24183
  • Metrekare 4834 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
680 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 58882
  • Metrekare 143484 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
650 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 57279
  • Metrekare 5159 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
587 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 44257
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Önerilen Satılık
980 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 35962
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
750 000 € 165 €/m²
  • Nesne kodu 38074
  • Metrekare 4520 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
600 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 65816
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m

Bülten aboneliği