400 000 €
26 €/m²
Property 51473 photo 1
Property 51473 photo 2
Property 51473 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık Arsa 15165 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 900 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
374 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 59642
  • Metrekare 9039 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
340 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 37045
  • Metrekare 1540 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 36737
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
342 000 € 249 €/m²
  • Nesne kodu 52320
  • Metrekare 1372 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
340 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 44727
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 50802
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
350 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 60247
  • Metrekare 5826 m²
  • Denize uzaklık 846 m
Satılık
500 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 50157
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
427 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 47454
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 19148
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği