Satılık - Arsa 862 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye
500 000 €
580 €/m²
Property 50105 photo 1
Property 50105 photo 2
Property 50105 photo 3
Property 50105 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 862 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
675 000 € 143 €/m²
  • Nesne kodu 11960
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
500 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 50105
  • Metrekare 862 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
650 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 57279
  • Metrekare 5159 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
430 000 € 1699 €/m²
  • Nesne kodu 56671
  • Metrekare 253 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 52039
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 7800 m
Satılık
512 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 25604
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
620 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 42251
  • Metrekare 16903 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
650 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 40469
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
695 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 57192
  • Metrekare 3518 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği