600 000 € 500 000 €
71 €/m²
Property 37410 photo 1
Property 37410 photo 2
Property 37410 photo 3
Property 37410 photo 4
Property 37410 photo 5
Property 37410 photo 6
Property 37410 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 7000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 560 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
792 000 € 425 €/m²
  • Nesne kodu 30280
  • Metrekare 1860 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
500 000 € 2688 €/m²
  • Nesne kodu 56281
  • Metrekare 186 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
650 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44104
  • Metrekare 4580 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
500 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 38077
  • Metrekare 4542 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
765 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 37496
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
853 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 63066
  • Metrekare 1175 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Nesne kodu 24670
  • Metrekare 2021 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
800 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 56706
  • Metrekare 14549 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
600 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 32335
  • Metrekare 6340 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
570 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 51153
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği