180 000 €
354 €/m²
Property 22648 photo 1
Property 22648 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 5
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 508 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 254 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 304 €/m²
  • Nesne kodu 6094
  • Metrekare 855 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
200 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 23847
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
195 000 € 780 €/m²
  • Nesne kodu 13855
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 14832
  • Metrekare 8800 m²
  • Denize uzaklık 116 m
Satılık
190 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 10387
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
152 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 12787
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
165 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 29249
  • Metrekare 2430 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
150 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 32436
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
200 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 32210
  • Metrekare 2472 m²
  • Denize uzaklık 6800 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34318
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 14000 m

Bülten aboneliği