165 000 €
67 €/m²
Property 29249 photo 1
Property 29249 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 18000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 2430 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 364 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 4426
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
148 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 13023
  • Metrekare 1715 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
180 000 € 354 €/m²
  • Nesne kodu 22648
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Nesne kodu 13028
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
152 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 12787
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
160 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 30693
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 173000 m
Satılık
140 000 € 466 €/m²
  • Nesne kodu 23278
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
180 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 38990
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
180 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 33076
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
190 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 10387
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği