168 000 € 85 000 €
26 €/m²
Property 14798 photo 1
Property 14798 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 3200 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 180 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
135 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 64218
  • Metrekare 1102 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34517
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
150 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 32436
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Nesne kodu 6773
  • Metrekare 431 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
165 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 29249
  • Metrekare 2430 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
240 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 31349
  • Metrekare 1273 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
200 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 23847
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
200 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 4426
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
195 000 € 780 €/m²
  • Nesne kodu 13855
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
152 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 12787
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 6200 m

Bülten aboneliği