Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 2000 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Attika'nın geri kalanı
Kalivia Thorikou
Kalivia Thorikou - Merkez
130 000 €
65 €/m²
Nesne kodu
32627
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
2000 m²
Bölge
Attiki
Location
Kalivia Thorikou - Merkez (Kalivia Thorikou) | Attika'nın geri kalanı (Attica)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
5000 m
Havaalanına uzaklık:
23 km
Açıklama
Satılık Arsa 2000 metrekare Attiki’de.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
180 000 €
36 €/m²
Arsa 5000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
23314
Metrekare
5000 m²
Denize uzaklık
5500 m
Satılık
131 000 €
63 €/m²
Arsa 2052 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
12790
Metrekare
2052 m²
Denize uzaklık
7400 m
Satılık
190 000 €
448 €/m²
Arsa 424 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
43667
Metrekare
424 m²
Denize uzaklık
240 m
Satılık
113 000 €
90 000 €
34 €/m²
Arsa 2638 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
13027
Metrekare
2638 m²
Denize uzaklık
13000 m
Satılık
130 000 €
65 €/m²
Arsa 2000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
32627
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
180 000 €
354 €/m²
Arsa 508 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
22648
Metrekare
508 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
140 000 €
466 €/m²
Arsa 300 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
23278
Metrekare
300 m²
Denize uzaklık
1300 m
Satılık
180 000 €
300 €/m²
Arsa 600 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
29210
Metrekare
600 m²
Denize uzaklık
2800 m
Satılık
120 000 €
50 €/m²
Arsa 2373 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
30291
Metrekare
2373 m²
Denize uzaklık
250 m
Satılık
152 000 €
50 €/m²
Arsa 3000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
12787
Metrekare
3000 m²
Denize uzaklık
6200 m
Alexios Argiroiliopoulos
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar