190 000 €
380 €/m²
Property 10387 photo 1
Property 10387 photo 2
Property 10387 photo 3
Property 10387 photo 4
Property 10387 photo 5
Property 10387 photo 6
Property 10387 photo 7
Property 10387 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 13 km
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 38995
  • Metrekare 1359 m²
  • Denize uzaklık 7100 m
Satılık
180 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 29210
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
265 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 56755
  • Metrekare 3660 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
160 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 30693
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 173000 m
Satılık
190 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 10387
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
195 000 € 780 €/m²
  • Nesne kodu 13855
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
260 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 36621
  • Metrekare 2786 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Nesne kodu 6860
  • Metrekare 397 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
170 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 26933
  • Metrekare 625 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
267 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 14960
  • Metrekare 6458 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği