42 nesneleri 3 sayfa

Satılık
370 000 € 4404 €/m²
  • Nesne kodu 45904
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Nesne kodu 3999
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 8
Satılık
700 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 4223
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 600 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 5658
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
350 000 € 3365 €/m²
  • Nesne kodu 10356
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 4
Satılık
680 000 € 2956 €/m²
  • Nesne kodu 10357
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 6
Satılık
250 000 € 5434 €/m²
  • Nesne kodu 10397
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
735 000 € 7903 €/m²
  • Nesne kodu 10403
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 2121 €/m²
  • Nesne kodu 10433
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
170 000 € 2698 €/m²
  • Nesne kodu 59130
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
430 000 € 1726 €/m²
  • Nesne kodu 63236
  • Metrekare 249 m²
  • Rooms 3
Satılık
2 200 000 € 27500 €/m²
  • Nesne kodu 13681
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 2
Satılık
557 000 € 318 €/m²
  • Nesne kodu 13790
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Rafina’da Emlak, Atina’nın Diğer Yöresi – Atina Yakınında Denize Sıfır Yaşam Alanınız

Rafina, Attika’nın “Diğer Yöresi” bölgesindeki en cazip emlak destinasyonlarından biridir. Attika’nın doğu kıyısında yer alan Rafina; sakin bir sahil yaşamını, Atina’ya ve uluslararası havaalanına hızlı ve kolay erişimle bir araya getirir. İster tatil evi arıyor olun, ister yatırım amaçlı bir mülk, ister deniz kenarında kalıcı bir yaşam; Rafina size sunduğu olanaklarla öne çıkar.

Neden Rafina’dan Emlak Satın Almalısınız?

Rafina, plajları, taze deniz ürünleri ve Andros, Tinos ve Mikonos gibi popüler Yunan adalarına her gün düzenlenen feribotlarıyla ünlü modern bir liman kasabasıdır. Aynı zamanda Atina merkezine yaklaşık 30 dakika uzaklıkta ve Atina Uluslararası Havalimanı’na kısa bir sürüş mesafesindedir. Bu eşsiz konum, hem dinginliği hem de bağlantı imkanlarını arayan alıcılar için Rafina’yı ideal kılar.

Bölge şunları sunar:

  • Güzel, düzenlenmiş ve doğal plajlar
  • Dükkanlar, kafeler, tavernalar ve tam günlük ihtiyaçlara yönelik olanaklar
  • Toplu taşıma ve Atina ile Kuzey Attika’ya kolay yol erişimi
  • Yalnızca sezonluk bir tatil beldesi değil; yıl boyu yaşam

Rafina’da Emlak Türleri

Yerel emlak piyasası çeşitlidir ve farklı bütçelere ile yaşam tarzlarına uyum sağlayabilir. Şunları bulabilirsiniz:

  • Merkeze ve limana yakın modern daireler
  • Deniz manzaralı maisonette’ler ve şehir evleri (townhouse)
  • Bahçeli ve özel havuzlu müstakil villalar
  • Kendi evinizi inşa etmek veya yatırım projesi geliştirmek için uygun arsa/zeminler