130 000 € 120 000 €
153 €/m²
Property 5428 photo 1
Property 5428 photo 2
Property 5428 photo 3
Property 5428 photo 4
Property 5428 photo 5
Property 5428 photo 6
Property 5428 photo 7
Property 5428 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 780 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Bu arsa üzerinde 120 metrekarelik yapım aşamasında bir bina bulunmaktadır. 

Arazi, Doğu Attika'daki Agia Marina'da yer almaktadır. Bu alan, Spata'daki yeni Atina havaalanının inşası nedeniyle son on yılda hızla gelişmektedir.

Atina'nın bir sahil kasabası olup, Atina ile Sounion burnu arasındaki sahil yolu üzerindedir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 38990
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
110 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 43857
  • Metrekare 407 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Nesne kodu 6773
  • Metrekare 431 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
180 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 33076
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Nesne kodu 18546
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
180 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 29210
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
160 000 € 223 €/m²
  • Nesne kodu 30244
  • Metrekare 715 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
165 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 49861
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
131 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12790
  • Metrekare 2052 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
160 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 30693
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 173000 m

Bülten aboneliği