152 000 €
50 €/m²
Property 12787 photo 1
Property 12787 photo 2
Property 12787 photo 3
Property 12787 photo 4
Property 12787 photo 5
Property 12787 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6200 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 3000 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 89 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 14798
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
148 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 13023
  • Metrekare 1715 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
130 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 32627
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Nesne kodu 6773
  • Metrekare 431 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
130 000 € 144 €/m²
  • Nesne kodu 26119
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
150 000 €
  • Nesne kodu 13666
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
150 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 32436
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
180 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 29210
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
131 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12790
  • Metrekare 2052 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 5428
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği