Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 5300 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Attika'nın geri kalanı
Kalivia Thorikou
195 000 €
36 €/m²
Nesne kodu
13003
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
5300 m²
Bölge
Attiki
Location
Attica (Yunanistan) | Kalivia Thorikou (Attika'nın geri kalanı)
Ayrıntılar
Yapı izni oranı:
4
Denize mesafe:
6000 m
En yakın şehire uzaklık:
6 km
Havaalanına uzaklık:
23 km
Açıklama
Satılık Arsa 5300 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır .
Konum
Benzer öğeler
Satılık
210 000 €
170 000 €
188 €/m²
Arsa 903 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
7220
Metrekare
903 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
195 000 €
780 €/m²
Arsa 250 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
13855
Metrekare
250 m²
Denize uzaklık
1400 m
Satılık
260 000 €
304 €/m²
Arsa 855 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
6094
Metrekare
855 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
270 000 €
198 €/m²
Arsa 1359 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
38995
Metrekare
1359 m²
Denize uzaklık
7100 m
Satılık
250 000 €
306 €/m²
Arsa 815 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
19312
Metrekare
815 m²
Denize uzaklık
30000 m
Satılık
180 000 €
36 €/m²
Arsa 5000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
23314
Metrekare
5000 m²
Denize uzaklık
5500 m
Satılık
165 000 €
550 €/m²
Arsa 300 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
49861
Metrekare
300 m²
Denize uzaklık
700 m
Satılık
168 000 €
85 000 €
26 €/m²
Arsa 3200 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
14798
Metrekare
3200 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
180 000 €
354 €/m²
Arsa 508 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
22648
Metrekare
508 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
200 000 €
22 €/m²
Arsa 8800 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
14832
Metrekare
8800 m²
Denize uzaklık
116 m
Elpida Skreka
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar
Cyclades
Sporades