200 000 €
22 €/m²
Property 14832 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 116 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

Satılık Arsa 8800 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 13214
  • Metrekare 7900 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 7220
  • Metrekare 903 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
240 000 € 231 €/m²
  • Nesne kodu 32068
  • Metrekare 1036 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
290 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 50144
  • Metrekare 8076 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
195 000 € 780 €/m²
  • Nesne kodu 13855
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
170 000 € 361 €/m²
  • Nesne kodu 26934
  • Metrekare 470 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
165 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 49861
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 19254
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
260 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 31134
  • Metrekare 505 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
170 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 26933
  • Metrekare 625 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği