Satılık - Arsa 4050 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
530 000 €
130 €/m²
Property 29696 photo 1
Property 29696 photo 2
Property 29696 photo 3
Property 29696 photo 4
Property 29696 photo 5
Property 29696 photo 6
Property 29696 photo 7
Property 29696 photo 8
Property 29696 photo 9
Property 29696 photo 10
Property 29696 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 4050 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 491 €/m²
  • Nesne kodu 24955
  • Metrekare 1220 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
550 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 32190
  • Metrekare 2250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
470 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47378
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
650 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 35185
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 31969
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56994
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
540 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 24098
  • Metrekare 4450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
650 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 51125
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
650 000 € 406 €/m²
  • Nesne kodu 25355
  • Metrekare 1599 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
500 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 9740
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği